Studiuesit e universitetit britanik tė "Brunelit", kanė shpjeguar “sekretin” e yllit tė futbollit, Lione...
Tragjedia nė Belo Horizonte,pas rėnies tė njė ure.Deri mė tani janė konfirmuar 2 tė vdekur dhe 7 tė plagosur.