AKTUALITET
10:06 - 23/10/2014
Skenari i Partisė Demokratike tė Kosovės pėr tė hequr dorė nga pozita e kryeparlamentarit dhe kryeministrit, nė kėmbim tė postit tė presidentit pėr Ha...
Pothuajse tė gjitha ndėrmarrjet e privatizuar nga ana e ish Agjencisė Kosovare tė Mirėbesimit,...
Bayer ėshtė treguar njė "kafshė" e vėrtetė pėrballė Romės pasi e ka mposhtur me rezultatin 7-1, nė Olimp...
Tragjedia nė Belo Horizonte,pas rėnies tė njė ure.Deri mė tani janė konfirmuar 2 tė vdekur dhe 7 tė plagosur.
Trr