13:21 - 29/01/2015
Nė teatrin qendror tė Gjenevės,ėshtė shfaqur pėr tė parėn herė nė Gjuhėn Shqipe, dhe me pėrkthim nė frėngjisht monodrama “Zoti Ibrahim dhe lulet e Kur...