Shkroi “mbi hėnė”: A do tė martohesh me mua?
David Osario i bėri njė propozim krejt tė veēantė dashurės sė tij, qė ēdo vajzė nė botė ndoshta do ta dėshironte. Ai shkroi mbi hėnė, “A do tė martohesh me mua?”.
27-vjeēari ėshtė astronaut dhe me ndihmėn e njė inxhinieri civil qė merret me dizajn, pėrdori njė mini-printer pėr tė zhvendosur fjalėt nė lentet e teleskopit tė tij.
“Ne kemi folur rreth planeve pėr njė martese dhe ajo nė njė farė mėnyre e dinte qė do tė merrte njė propozim kėtė vit. Unė doja qė propozimi tė ishte romantik”, ka treguar David, ndėrsa transmeton Start.
E dashura Saydi Rodrigues, 26-vjeēare nga Toronto e Kanadasė, i tha ‘PO’ kėtij propozimi tė veēantė.
“Isha shumė e befasuar. Vazhdoja ta pyesja atė, nėse e kishte seriozisht, deri sa unaza ishte nė gishtin tim dhe unė i thashė: ‘PO’”, ka thėnė vajza.
comments powered by Disqus