Natyra mė afėr Berlinit (FOTO-LAJM)
Me përshkrimin e pemëve, luleve, zogjvë dhe kafshëve, kompania franceze CiteCreation i jep ngjyra dhe jetë blloqeve të pallateve në shumë qytete të mëdha të Botës.

Kompania me qendër në Lion është frymëzuar nga një kopshët zoologjik për të realizuar këtë art urban. Për CiteCreation punojnë rreth 80 artistë, puna e të cilëve mund të shihet edhe në Paris, Lisbonë, Jeruzalem, Jokohama apo Kebek. Pamjet më lartë janë realizuar në Berlin http://www.albeu.com/foto-lajm/natyra-me-afer-berlinit-foto-lajm/124449/6/#foto

comments powered by Disqus