Nė Kaliforni qeni luan top me elefantin (FOTO
Pėr njė qen nuk ėshtė ēudi qė tė pėlqejė tė luajė me top, por pėr njė elefant!?
Nė fotot mė lartė do tė shihni elefantin 32 vjeēar afrikan i cili shfaqet duke luajtur nė lumė sė bashku me mikun e tij nė Jug tė Kalifornisė.

Gjatė kohės qė elefanti hedh topin nė ujė, qeni Bella qė ndodhet nė trupin e kafshės gjigande hidhet nė ujė pėr ta kapur atė.

E gjithė ajo ēka ofrojnė kėto dy kafshė ėshtė njė pamje argėtuese dhe gazmore. Elefanti peshon rreth katėr tonė.
comments powered by Disqus