Arinjtė e uritur dalin nė rrugė (VIDEO)
Kemi parė me dhjetėra aksidente nga Rusia tė regjistruara nga kamerat e vendosura nė makina por kėtė herė, kamera e njė makine ka kapur njė skenė ndryshe.
Kemi parė me dhjetėra aksidente nga Rusia tė regjistruara nga kamerat e vendosura nė makina por kėtė herė, kamera e njė makine ka kapur njė skenė ndryshe.

Arinjtė e uritur kanė dal nė rrugė ndėrsa personi nė makinė ndalet dhe e ushqen atė, duke rrezikur edhe jetėn.

Shikoni videon.

comments powered by Disqus