Cohen hodhi nga skena njė grua nė karrocė invalidėsh (Video)
Komiku britanik, Sacha Baron Cohen, i ka shokuar tė pranishmit nė ceremoninė Britannia Awards qė u mbajt nė Los Angeles duke hedhur nga skena njė grua tė moshuar qė qėndronte nė karrocė invalidėsh.
I njohur pėr karakteret e tij, si Ali G, Borat e Bruno, aktori kishte pėrgatitur njė skenė mjaft interesante, e cila ishte kryesorja e evenimentit.

Cohen u nderua me ēmimin ‘Charlie Chaplin Britannia Award’ pėr shkėlqimin e tij nė komedi, ndėrsa nė skenė e priste aktorja Salma Hayek dhe njė grua e moshuar, e cila u prezantua si personi i vetėm i gjallė qė ka luajtur nė njė film tė Charlie Chaplin.

Kur u ngjit nė skenė, ai mori shkopin nga plaka dhe filloi ta imitonte Chaplinin dhe nė njė moment u mbėshtet nė shkop, ai u thye dhe Sacha e shtyri karrocėn duke e hedhur gruan poshtė nga skena.

“Kjo ėshtė padyshim njė tragjedi, por nga ana tjetėr, doli shumė mirė”, deklaroi aktori kur iu afrua “viktimės” nė podium.

comments powered by Disqus