Fotografon veten nė njė moment mjaft tė rrezikshėm
Njė 21 vjeēar ka dashur qė me ēo kusht t'i bėjė njė foto vetes me demin e tėrbuar qė e ndiqte nga pas.

Nė evenimentin e Houston Bull Run nė Teksas morėn pjesė rreth 3500 persona, por njėri prej tyre provokoi njė dem tė tėrbuar. Djaloshi nuk mendonte vetėm tė vraponte e tė largohej nga demi por njėkohėsisht ai donte edhe t'i bėjė vetes foto nė kėtė ēast qė pėr tė do tė ishte i paharruar, pasi 21 vjeēari u plagos nė kokė dhe u detyrua tė shtrohet nė spital,
Njė tjetėr pjesėmarrės nė kėtė eveniment ka fotografuar Christian i cili po fotografonte veten. Kjo foto ėshtė u bė menjėherė e famshme nė internet. Fotoja tregon njė pamje dramatike dhe komike nė tė njėjtėn kohė, pasi mė mirė do tė ishte qė Christian tė pėrqendrohej vetėm tek vrapimi nė mėnyrė qė tė mos rrezikonte jetėn vetėm pėr njė foto.
comments powered by Disqus