Policia nė kėrkim tė dy tė rinjve, bėnė seks nė publik - VIDEO
Policia nė qytetin amerikan Neėark, Delaware janė nė kėrkim pėr tė identifikuar dy tė rinj tė cilėt dyshohet se kanė kryer seks nė publik.


Akti ėshtė incizuar nga banorėt dhe ėshtė shpėrndarė nėpėr rrjetet sociale.

Ēifti i ri po kryente marrėdhėnie seksuale nė pikė tė ditės, mbrapa disa kontenjerėve tė mbeturinave, kur u kap nga kamera. Ata nė atė moment filluan tė vishen dhe largohen nga aty. Ngjarja ka ndodhur tė shtunėn e kaluar.comments powered by Disqus