Iphone 6 ne Prishtine
Duke filluar nga dita e sotme, tė gjithė konsumatorėt qė munde te bėjnė blerje iphone 6 nė Mobi shop MANI
Sidoqoftė ky ėshtė njė lajm i mirė pėr blerėsit e pakicės nė dhe Kosove pasi nė bazė tė ndryshimeve valutore, blerėsit nė kėto vende i bie tė paguajnė mė pak.
comments powered by Disqus