Facebook projekton postimet me kohėzgjatje
Do tė mund tė vendoset afat nga 1 orė, deri nė 7 ditė, pra do tė mund tė zgjidhet mes opsioneve pėrgjatė kėtyre orareve.


Njė postim qė zgjat pėrherė? Dikush s'e ka qejf, tė tjerė po. Mėsohet se Facebook po teston njė funksionalitet tė ri qė u lejon pėrdoruesve tė programojnė njė afat pėr postimet, qė do tė fshiheshin nga "timeline"-i personal kur tė skadojė koha e paracaktuar.

Do tė mund tė vendoset afat nga 1 orė, deri nė 7 ditė, pra do tė mund tė zgjidhet mes opsioneve pėrgjatė kėtyre orareve. Kompania e Zuckerberg ka bėrė me dije se do tė jetė njė "test pilot" nė aplikacionin e Facebook pėr iOS. Eksperimentimi i funksioneve tė reja ėshtė nė rendin e ditės pėr pjesėn mė tė madhe tė rrjeteve sociale, megjithatė Facebook kėrkon gjithmonė qė mė parė tė testojė pėrdoruesit dhe mė pas ta lanēojė pėrfundimisht si risi.

A do tė vendos qė kėtė herė t'i shkojė deri nė fund futjes sė kėtij funksioni tė ri? Pėr momentin s'mund tė thuhet asgjė me siguri.
comments powered by Disqus