Iphone 6 dhe 6 plus ne Prishtine
Duke filluar nga dita e sotme, tė gjithė konsumatorėt qė munde te bėjnė blerje iphone 6 nė Mobi shop MANI
“Shitjet pėr iPhone 6 dhe iPhone 6 Plus kanė tejkaluar pritshmėritė tona, dhe ne nuk ka sesi mos tė jemi tė gėzuar,” tha gjatė njė deklarate pėr shtyp Tim Cook, shefi ekzekutiv i Apple-it. Ai njoftoi gjithashtu se po pėrpiqen qė tė mbulojnė tė gjitha kėrkesat e klientėve qė duan tė marrin njė iPhone 6 apo iPhone 6 Plus.
Sidoqoftė ky ėshtė njė lajm i mirė pėr blerėsit e pakicės nė dhe Kosove pasi nė bazė tė ndryshimeve valutore, blerėsit nė kėto vende i bie tė paguajnė mė pak.Duke filluar nga dita e sotme, tė gjithė konsumatorėt qė munde te bėjnė blerje iphone 6 nė Mobi shop MANI
video lajmi :comments powered by Disqus