Bora po i zė tė pa pėrgatitur
Vetėm 4 regjione gjatė kėtij sezoni dimėror do tė kenė nė dispozicion kompani pėr pastrimin e borės dhe mirėmbajtjen e rrugėve.

Autoriteti Kontraktues pėr aktivitetin e prokurimit nė Ministrinė e Infrastrukturės ka nėnshkruar gjithsej 6 kontrata mė kompani tė cilat do tė bėjnė mirėmbajtjen e rrugėvE
comments powered by Disqus