Ed Sheeran: Ja princi i Taylor Swift
Kėngėtarja Taylor Swift insiston se ėshtė e lumtur si beqare, por sipas mikut tė saj, kėngėtarit britanik Ed Sheeran, ajo nuk duhet tė kėrkojė shumė pėr “princin” e saj, pasi qė ai tashmė e ka gjetur.
Sheeran thotė se aktori Orlando Bloom do tė ishte partneri perfekt pėr Taylor Swiftin.

“Ai ėshtė i dashur, dhe ata jetojnė nė tė njėjtėn ndėrtesė”, ka thėnė Sheeran. “Shpresoj qė magjia ta bėjė tė veten”.

Por, kjo duket tė jetė e vėshtirė duke parė insistimin e Swiftit se ėshtė e lumtur si beqare.

“Tė jem nė lidhje me dikė ėshtė gjėja e fundit qė e kam nė mendje, sepse nuk mund ta paramendoj se si do tė shkonte lidhja me mėnyrėn time tė jetesės”, kishte thėnė ajo disa javė mė herėt pėr Vogue UK.
comments powered by Disqus