Big Basta se bashku me familjen e Veses
Reperi nga Shqipėria Big Basta, ėshtė tejet i dedikuar ndaj Vesa Lumes, me tė cilen edhe bashkėjeton.
Kėto kohė Vesa ka qenė mė e angazhuar nė Kosovė, andaj edhe Bigut i ėshtė dashur tė kaloj mė shumė kohė nė Prishtinė dhe pranė familjes sė gruas sė tij.

Edhe ditėt e para tė vitit, reperi po i kalon nėn shoqėrinė e vjehrres dhe motrave tė tė fejuares.

Familja e lumtur po kėnaqen nė Brezovicė.
comments powered by Disqus