Tuna ja kthen falėndrimin Ritės
Para pak orėve kėngėtarja Rita Ora ka falėnderuar Tuna Sejdiun pėr faktin qė kjo e fundit ka veshur veshjet 'Adidas' veshje kėto qė imazh kryesor e kanė Ritėn.
Nuk ka vonuar shumė dhe Tuna ja ka kthyer asaj falėnderimin. Ajo i ka thėnė se ndjehet e lumtur qė ndjehet e lumtur pėr fjalėt e saj dhe se veshjet origjinale tź Ritės janė mė tė mira se tė asaj.

Po ashtu pźrmes fotos sė hedhur nź Instagram Tuna i ka uruar Vitin e Ri kolegės sź saj.
comments powered by Disqus