Rita Ora, performancė e veēantė me veshje tė viteve 1920-tė
​E guximshme nė zgjedhje, me njė fustan tė shkurtėr dhe zbukurime ari, ajo ėshtė paraqitur shumė joshėse nė prag tė festės sė Vitit tė Ri, duke tėrhequr vėmendjen e tė gjithėve.
Biondja 24- vjeēare ka performuar nė skenė me njė fustan, i cili i nxirrte nė pah format e hijshme dhe e bėnte tė dukej rrėzėllitėse.

Rita Ora kėsaj here i ka befasuar tė gjithė duke zgjedhur tė vishet nė stilin e viteve 1920-tė.
comments powered by Disqus