Aktori i famshėm martohet nė moshėn 73 vjeēare
Zgjodhi njė vend tė veēantė arkeologjik tė Damecuta tė Anacapri, njė prej vilave perandorake tė ishullit tė Capri, nė Itali, pėr tė vėnė kurorė.
Aktori Fabio Testi, aktualisht 73 vjeē, protagonist i shumė filmave tė ndryshėm, pasditen e djeshme u martua me 45 vjeēaren Antonella Liguori, njė galeriste arti me origjinė nga Avellino. Pas ceremonisė ku ishin tė pranishėm miq dhe familjarė tė ēiftit, bashkėshortėt e rinj festuan nė njė restorant luksoz. Fabio shihet me njė kostum elegant, ndėrsa nusja me njė fustan tradicional.
comments powered by Disqus