Martohet Cameron Diaz
Aktorja Cameron Diaz ėshtė martuar me tė dashurin e saj prej gati njė viti, Benji Madden, nė mbrėmjen e 5 janarit.
Diaz e Madden kanė bėrė njė martesė mjaft tė shpejtė pasi ata janė fejuar pak para Krishtlindjeve tė vitit 2014.

Gjithēka ishte shumė sekrete dhe ceremonia e martesės ėshtė bėrė nė shtėpinė e aktores nė Beverly Hills, mes familjarėve dhe miqve qė nuk kanė qenė tė shumtė.

42 vjeēarja Cameron si shoqėruese ka pasur shoqet e ngushta, Drew Barrymore, Nicole Richie dhe motrėn e saj Chimene ndėrsa ndėr mysafirėt e tjerė tė ftuar ishin edhe Reese Witherspoon, Gwyneth Paltrow e Samantha Ronson.
comments powered by Disqus