Rita tregon “gjoksin”, qindra ankesa nė drejtim tė The Voice
Ka qenė njė javė e ngritjeve dhe e rėnieve pėr trajnerin e re tė zėrit tė The Voice, Rita Ora, pas qė duket se teleshikuesit e emisionit “”The One Show” nuk e kanė pėlqyer veshjen e saj
Qindra teleshikues janė ankuar pėr sensacionit tė popit pas paraqitjes sė saj nė BBC One me njė veshje ku kėngėtarja nuk ka jelek.

Emisioni qė ka mė sė paku gjashtė milion teleshikues oritet qė tė transmetohet kėtė vikend ku Rita do ti bashkohet will.i.am, Sir Tom Jones dhe frontmentin Kaiser Chiefs Ricky Wilson si pjesė e panelit tė jurisė pasi qė ajo zėvendėsojė princeshėn e popit Kylie Minogue.

Kėngėtarja ka pasur njė veshje ku theksohet mė tė madhe gjoksi i saj derisa ka qenė nė pėrcjellje tė fillimit tė emisionit pėr nxjerrje tė talenteve nė Britani The Voice UK, qė u transmetua nė mėngjes.

Kėngėtarja ju duk tepėr gjoksi nė emisionin The One Show derisa kishte veshur njė kosum tė Ermanno Scervinos ndėrkaq nuk kishte tė brendshme fare brenda.

Pas kėsaj paraqitjet janė ankuar 399 njerėz duke thėnė se janė ndier tė ofenduar me paraqitjen e saj.
comments powered by Disqus