Emina Ēunmulaj: Dua tre fėmijė
Emina Cunmulaj planifikon tė ketė tė paktėn tre fėmijė dhe dėshiron tė jetė “nėnė e pėrkyer” siē ka qenė nėna e saj.
Supermodelja e njohur shqiptare, e cila e zhvillon karrierėn nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės, nė njė intervistė tė fundit dhėnė tė pėrditshmes malazeze “Dnevne Novine”, ku ka folur edhe pėr jetėn private.
“Do doja qė nė jetėn time tė bėhem tė paktėn nėnė e tre fėmijėve”, ka thėnė modelja, transmeton Telegrafi.
“Dua qė tė jem nėnė e pėrkryer, ashtu siē ka qenė nėna ime. Gjinia e fėmijėve nuk ka shumė rėndėsi, kryesorja ėshtė qė tė jenė shėndoshė e mirė e tė tjerat vijnė mė pas”, ka shtuar ajo.
comments powered by Disqus