Ambrosio nuk ka kohė tė zihet me koleget
Alessandra Ambrosio ėshtė shumė e zėnė pėr t’u pėrfshirė nė “zėnka idiote” me koleget e saj modele.
Bukuroshja braziliane thotė se nuk ka kohė tė merret me gjėrat negative (siē ėshtė rivaliteti mes vajzave tė kopertinave) pasi jeta e saj personale ėshtė e mbushur me gjėra tė tjera.
Nė njė intervistė pėr ‘Ocean Drive’, ajo tha: “Ne frymėzohemi nga njėra-tjetra. Ato janė koleget e mia, janė tė mrekullueshme dhe secila ka vendin e vet.”
“Kur ke fėmijė nė shtėpi, nuk e ke mendjen pėr xhelozi. Nuk pėrqendrohem te gjėrat negative, pėrpiqem tė shoh aspektet pozitive. Jam shumė e zėnė pėr tė shpenzuar kohė me idiotėsi tė tilla”, shpjegoi Ambrosio.
comments powered by Disqus