Ja e dashura e re e Bleros
Kėngėtari Blero Muharremi nuk po ndalet duke shkaktuar polemika rreth jetės sė tij private.


Kėsaj radhe kėngėtari ka goditur me njė foto tė radhės, ku shihet njė femėr qartė duke mbuluar veten me peshqir teksa ėshtė nudo.

Dhe aty shihet edhe avulli i krijuar nė njė xham, e ku kjo femėr ka shkruar inicialet “B+A”, transmeton Telegrafi.

Vet Blero ka aluduar nė shkrimin e kėsaj fotoje se bėhet fjalė me shumė gjasė pėr tė dashurėn e tij.

“Edhe pse -20 nė Toronto, na e bojna +5”, ka shkruar Blero nė Instagram.

Ndryshe Blero po spekulohet se ėshtė nė lidhje me modelen Afrona Dikaj, pak kohė pasi ėshtė ndarė nga bashkėshortja prej pesė vitesh, Teuta Krasniqi, me tė cilėn e ka vajzėn, Tarėn. /Telegrafi/
comments powered by Disqus