Gjira habitet kur Enca do qė ta zbuloj gjoksin (Foto)
Janė shoqe dhe njihet si dy tipe rebele. Por, Gjira duke se habitet shumė kur Enca bėn gjeste tė pahijshme.

Gjira ka publikuar njė fotografi nė Instagram ku shihet se si kishte mbetur pa mend kur teksa ajo po bėnte foto, Enca po zbulonte gjoksin.
Ky lazdrim i tyre ka vazhduar edhe mė tutje dhe kjo gjė kuptohet nga vet fotografitė e hedhura nė rrjete sociale.
comments powered by Disqus