Bleona kalon Pashkėt me gjyshen
Bleona Qereti ka lėnė pėr pak kohė projektet e saj, pėr tė festuar Pashkėt me gjyshen e saj.

Ajo ka shfrytėzuar rrjetin social Facebook, pėr tė bėrė me dije se ajo ndodhet pranė familjarėve nė ēdo kohė.

"Gėzuar pashkėt gjithė besimtarėve tė krishterė nga unė dhe gjyshja ime!!!", ka shkruar ajo tek fotoja nė fjalė, e cila ka marrė shumė komente nga fansat e saj.
comments powered by Disqus