Shorti i LK: Barca - Bayern dhe Real - Juve nė gjysmėfinale
Eshtė tėrhequr shorti i Ligės sė Kampionėve qė ka nxjerrė dy superpėrballje.
Shorti gjysmėfinal kėsaj radhe ka pėr protagonistė katėr skuadra – Barcelonėn me Bayernin dhe Real Madridin me Juventus
comments powered by Disqus