Cili do tė jetė Mayweather e cili Pacquaio (Foto)
Bota e sportit ėshtė pushtuar gjatė ditėve tė fundit me ballafaqimin e shekullit nė boks mes Floyd Mayweather dhe Manny Pacquiaos.


E mediat spanjolle i kanė kthyer Cristiano Ronaldon dhe Lionel Messin nė boksierė, duke e pasqyruar luftėn qė janė duke e bėrė pėr epitetin e golashėnuesit mė tė mirė nė kampionatin spanjoll.

E kush do tė bėhet nė fund ‘Mayweather’ pėr tė fituar, mbetet tė shihet.
comments powered by Disqus