Aeropirti i Prishtinės ofron 20% lirim pėr sezonėn e verės
Aeroporti Ndėrkombėtar i Prishtinės "Adem Jashari" Limak Kosovo me partnerin e saj Unifree Duty Free ofrojnė cmimet mė tė lira nė artikuj tė dyqaneve pa taksa.
Unifree nė Kosovė ėshtė duke ofruar cmime speciale vetėm pėr udhėtarėt e Aeroportit Ndėrkombėtar tė Prishtinės ‚Adem Jashari‘ nė krahasim me shtetet tjera ku operojnė.
Unifree Kosovo ėshtė njė ndėr dyqanet mė tė lira tė Duty Free nė krahasim me dyqanet tjera nė tėrė Evropėn.

‚ Ne kemi oferta speciale dhe lirime nė vazhdimėsi nė shumė brende tė mirėnjohura botėrore gjatė tėrė vitit sidomos gjatė sezonės verore‘ tha Derya Yidiz, Menaxheri i Operimeve tė Unifree Kosovė.

Pėr mė shumė gjatė sezonės verore Unifree ofron edhe njė lirim prej 20% pėr brendet e njohura si Valentino,Davidoff, Clinique, Nina Richi, Ralph Lauren, Elizabeth Arden,Vakko, Mavi Jeans, Desigual etc.

Nė mesin e shumė llojeve mė shumė se 5000 artikuj dhe pėrshkak tė lirimit nga taksat udhėtarėt poashtu mund tė gjejnė edhe cmime shumė profitabile tė brendeve si
Givenchy, Calvin Klein, Tommy Hilfiger etj pėr vetėm 29,5 euro.

Unifree dhe partneri i saj menaxhues dhe furnizuesi ATU operojnė Duty Free nė 23 shtete me 131 dyqane.
comments powered by Disqus