UEFA publikon listėn e skuadrave mė tė mira nė botė
UEFA ka publikuar dhe listėn e tre skuadrave mė tė mira nė botė pėr sezonin 2014-15.
Barcelona ėshtė nė maje tė listės brenda sė cilės janė skuadrat mė tė mira nė botė pėr sezonin 2014-15.
Nė vendin e dytė ėshtė skuadra e Real Madridit qė ka 32.928 pikė e ndjekur nga Juventusi qė ėshtė nė vendin e tretė me 32.800 pikė.
Nė vendin e katėrt ėshtė Sevilla e cila e fitoi Europa Ligėn ndėrsa nė vendin e pestė ėshtė Bayern Munich.
comments powered by Disqus