E jashtėzakonshme Labi mbledh 200 mijė euro pėr shėrimin e 3-vjeēarit (FOTO)
Falė iniciativės sė kėngėtarit tė mirėnjohur Labinot Tahiri, ėshtė siguruar shuma e kėrkuar pėr shėrimin e voglushit 3- vjecar.

Besim Kurtolli nga Podujeva ka probleme tė mėdha shėndetėsore dhe ka nevojė pėr transplant tė veshkave, shkruan Indeksonline.

Shumė njerėz me vullnet tė mirė kanė kontribuar me shuma tė ndryshme tė parave pėr shėrimin e Kurtollit.

Lexojeni psotimin e plotė tė Labinot TahiritZoti ynė tė pėrkulemi pźr jetsishtė qė na e dhe njė GJAK qė ta kemi tė pėrbashkėt dhe pastaj neve si KOMB SHQIPTARĖ qė po na pėrkrahin edhe tė tjerėt

SHQIPTARĖ VLLEZER E MOTRA

JANĖ TUBUAR 200.000 EUROOOOOO DERI ME SOT.
comments powered by Disqus