A e keni ditur se Noizy ka qenė nė lidhje me kėtė femėr tė njohur tė ekranit?
Lidhja e Noizyt me njė vajzė tė famshme qė nuk e keni ditur.Ėshtė single, tė paktėn kėshtu thotė vazhdimisht nė media, edhe pse ėshtė njė ndėr meshkujt mė tė komentuar nė kėtė aspekt.Vajzat qė i afrohen Noizyt janė tė shumta nė numėr, e po aq tė shumta janė edhe flirtet e tij, por qė duket se deri tani nuk kanė zgjatur pėr njė kohė tė gjatė.Disa prej femrave qė kanė pasur histori dashurie me reperin kanė qenė tė famshme dhe kėtė e ka konfirmuar edhe vetė Noizy nė “Zonė e Lirė”.Megjithatė, ndoshta nuk e keni ditur qė kohė mė parė reperi ėshtė pėrfolur pėr lidhjen me njė nga vajzat mė tė bukura tė Durrėsit, qė sot ėshtė mjaft e famshme.Rike Roēi dhe Noizy thuhet se kohė mė parė kanė pasur njė histori dashurie, e cila zgjati vetėm njė verė.Lidhje, qė nė fakt nuk e ka konfirmuar asnjė nga tė dy, pavarėsisht fotove tė publikuara nė internet, qė linin pak vend pėr dyshime.
comments powered by Disqus