Tuna flet pėr herė tė parė pėr Cozman!
Tuna dhe Cozman ishin ēifti i dikurshėm qė kishin dashuri tė madhe nga publiku.

Ajo para disa muajve ka qenė e ftuar nė emisionin Prive, ku ka folur pėr karrierėn dhe jetėn e saj private.

E ndėr tė tjera ėshtė pyetur pėr lidhjen e saj tė dikurshme me reperin Cozman, ku ajo flet pėr herė tė parė.

“Vazhdoj tė jem e lumtur duke reflektuar mbi veten, duke reflektuar mbi gjėrat tė cilat tash po i shijoj si njė femėr me shumė projekte dhe plane pėr tė ardhmen” – shprehet Tuna.

E pyetur se si ėshtė raporti mes saj dhe Cozman ajo pėrgjigjet:

“Nuk dua tė krijoj dramė nga kėto gjėra pasi nė fund tė ditės publiku ka nevojė me ndėgju me pa dhe me shiju vetėm gjėra tė bukura nga artistėt”.

Vėrejmė se Tuna nuk dėshiron as tė ia pėrmend emrin reperit, shkruan Artistėt Shqiptarė. Ajo tashmė ėshtė bėrė nėnė dhe ka lėnė prapa tė kaluarėn.

Tuna me bashkėshortin e saj Patrisin janė shumė tė lumtur qė pranė tyre kanė tashmė mrekullinė mė tė madhe qė ua ka dhėnė Zoti, djalin e tyre Tianin.
comments powered by Disqus