Nora shijon plazhin mė Reneen nė bikini
Pas angazhimeve tė mėdha gjatė sezonit tė verės, shtatori e ka gjetur norėn duke pushuar.

Kėngėtarja shqiptare ka shkuar nė Turqi ku po qėndron bashkė me Robertin.

Nė shoqėri tė tyre besohet se janė edhe Tuna dhe Patrisi.

Dhe, Nora po shijon momentet e jetės nė bikini nė plazh me vajzėn e saj Renee.

Ky imazh ėshtė komentuar shumė nga fansat si njė foto e lezetshme.
comments powered by Disqus