Rooney zbulon se pėrse Mourinho e transferoj Lukakun
Wayne Rooney ka thėnė se Romelu Lukaku ėshtė sulmuesi perfekt pėr Manchester United.

Ish lojtari i ‘Djajve tė Kuq’, ka thėnė se sulmuesi belg ishte dėshira e parė e Jose Mourinhos, pasi e njeh mirė atė.

“Pėr United, Lukaku ėshtė sulmuesi i pėrsosur”, ka thėnė Rooney.

“Ai ėshtė i shpejtė, i fuqishėm dhe luftarak, kjo ėshtė arsyeja pėrse Mourinho e transferoj, pasi i njeh shumė mirė vetitė e tij”, ka shtuar legjenda angleze.
comments powered by Disqus