“Neymar e meriton qė ta fitoj Topin e Artė”
Unai Emery ka thėnė para gazetarėve se dėshiron qė Neymar ta fitoj Topin e Artė.

Trajneri i PSG-s ka thėnė se ylli brazilian i ka tė gjitha cilėsitė qė ta fitoj ēmimin mė tė madh pėr njė lojtar, andaj ata duan ta ndihmojnė sa mė shumė atė.

“Neymar i ka tė gjitha cilėsitė pėr te qene lojtari mė i mirė nė botė, ai tashmė ėshtė mė i miri”, ka thėnė Emery para gazetarėve.

“Ai e meriton qė ta fitoj Topin e Artė, dhe duam qė ta ndihmojė atė qė tė arrij qėllimin qė ka vėnė para vetes. Ai ėshtė duke na ndihmuar shumė, dhe mendoj se nė kėtė sezon jemi favorit kryesor pėr ta fituar ēdo trofe”, la shtuar trajneri i PSG-s.
comments powered by Disqus