Suedia e para Rona e pesta
Politika e votimit vazhdoi si viteve me parė por ,Rona shkelqeu me zėrin e saj potent dhe interpretimin e shkėlqyer.
Rona Nishliu ėshtė renditur e pesta grumbulloi 146 pikė nė edicionin e sivjetmė tė Festivalit Evropian tė Kėngės – Eurovision qė u zhvillua nė Baku tė Azerbajxhanit.grumbulloi 146 pikė./NewPrishtina/
comments powered by Disqus