Pique-Shakira, shtėpinė larg Barcelonės!
Gerard Pique dhe e dashura e tij Shakira nuk do tė jetojnė mė nė qytetin e Barcelonės.
Ky lajm nuk duhet ti brengosė tifozėt e kėsaj skuadre dhe nuk bėn tė ngjallė dyshime pėr tė ardhmen e Piques nė skuadren e Barcelonės, pasi qė Pique e ka ndėrruar ambientit ku jeton vetėm pėr tė ikur pak nga qyteti.

Pique dhe Shakira kanė blerė shtėpi nė qytetin e vogėl Esplugues de Llobregat qė ėshtė jo edhe aq larg Barcelonės. Nė foton nė profil mund tė shikoni shtėpinė e re tė ēiftit tė famshėm.
comments powered by Disqus