Barēa blen talentin 6-vjeēar
Brcelona ka siguruar shėrbimet e talentit 6-vjeēar tė Sao Paolos, Artur Miani, i cili quhet si Messi i Vogėl nga specialistėt e futbollit.
Brcelona ka siguruar shėrbimet e talentit 6-vjeēar tė Sao Paolos, Artur Miani, i cili quhet si Messi i Vogėl nga specialistėt e futbollit.

Talenti 6-vjeēar kėrkohej me ngulm nga Milan dhe Manchester City por katalanasit nė fund arrinė ta bėnin tė tyrin, kjo edhe pėr shkak tė dėshirės sė prindėrve tė Artur.
comments powered by Disqus