Banka TEB lanson shėrbimin mė tė ri pėr pagesat e faturave me Starcard me kėste
Edhe njė herė, Banka TEB lanson produktin mė tė ri qė i ofrohet klientėve tė vet pėr herė tė parė nė Kosovė. Me kėtė produkt tė ri, klientėve tė TEB-it iu ofrohet mundėsia t’i paguajnė faturat e tyre si rrymėn, telefonin, taksat, regjistrimin e veturės, ujin, tarifat e kompanive tė sigurimit, gjobat nė trafik, pagesat doganore dhe tė gjitha faturat e tjera, me Starcard “me kėste”, nė tė gjitha degėt e TEB-it.
Ky shėrbim u ndihmon tė gjithė klientėve qė posedojnė Starkartela t’i paguajnė tė gjitha faturat e tyre me kohė qoftė me njė transaksion apo edhe me ndarjen e pagesave nė kėste, dhe nė tė njėjtėn kohė, kontribuon edhe nė efikasitetin e procesit tė mbledhjes sė tė hyrave nga faturat qė lėshohen nga kėto kompani.

Pėr mė shumė, klientėt do tė kursejnė kohė duke i ekzekutuar tė gjitha transaksionet e pagesave tė faturave nė njė vend tė vetėm, nė Bankėn TEB.

Si gjithmonė, Banka TEB tregon pėrkushtimin e saj nė ofrimin e produkteve dhe shėrbimeve mė inovative, duke ua lehtėsuar jetėn klientėve dhe nė tė njėjtėn kohė duke kontribuar nė ekonominė e Kosovės
comments powered by Disqus