Dafina operon pėrsėri hundėn dhe buzėt
Njė hundė akoma mė ndryshe dhe buzė mė tė trasha! Ky ėshtė bilanci i njė ndėrhyrjeje tė dytė qė ka bėrė kėto ditė kėngėtarja e njohur kosovare, Dafina Zeqiri.
Ndryshimet pas ndėrhyrjeve vėrehen pas postimit tė disa fotove nga afėr, tė cilat kėngėtarja Zeqiri i ka vendosur nė profilin e saj nė Twitter, ku shihet qartė zmadhimi i buzėve me disa milimetra mė shumė, si dhe njė hundė shumė mė ndryshe nga ē’jemi mėsuar tė shohim tek ajo.

Njė nga kėngėtaret me vokalin mė tė mirė tė skenės deri mė tani, ka kryer disa ndėrhyrje kirurgjikale pėr t’u zbukuruar e pėr t’iu pėrshtatur thėnies se skena dėshiron estetikė, por jo tė tepruar!

Dafina pėr momentin shijon suksesin e klipit ”Tonight”, projekt ky qė po thyen rekorde nė shikueshmėri.
comments powered by Disqus