Pas fjalosjes me Rita Orėn, Rob Kardashin nė pranga
Rita Ora ka pasur njė konflikt me tė pėrfolurin si tė dashur tė saj, gjė qė ėshtė demantuar nga vetė Rita, por edhe nėna e Rob Kardashianit.
Nė njė video incizim qė qarkullon nė YouTube, shihet se si Rob Kardashian dhe Rita Ora fjalosen nė mes tė rrugės dhe kanė debatuar ashpėr me njėri-tjetrin.

Pas kėsaj zėnke Rob (i vėllai i Kim Kardashian) ėshtė futur nė njė supermarket, ku shitėsi njoftoi menjėherė policinė, duke bėrė thirrje qė tė arrestohet sepse ėshtė treguar shumė agresiv dhe ka dashur ta vriste shitėsin, transmeton portali Editorial.

Pas kėsaj Rob Kardashian ka pėrfunduar nė pranga.
comments powered by Disqus