Genta vjen me videoklipin e saj ‘Ole ole’
Kėngėtarja Genta Ismajli ka hedhur nė treg videoklipin e saj tė fundit tė titulluar ‘Ole ole’, njė bashkėpunim me Dj Blunt dhe Real 1.
Teksti i kėngės ėshtė krijuar nga Big Basta, muzika nga Dj Blunt, ndėrsa kėnga ėshtė incizuar nė studion e Florent Boshnjakut.
comments powered by Disqus