Big Mama aksident nje i vdekur
Strugė, aksidentohet motoskafi - njė i vdekur dhe njė e plagosur
Strugė, 12 korrik - Njė burrė i vdekur dhe njė vajzė e plagosur ėshtė bilanci i fatkeqėsisė sė ndodhur sot nė Liqenin e Ohrit.

Motoskafi i drejtuar nga burri ėshtė pėrmbysur nė plazhin Versus nė Strugė, njofton policia.

Sipas disa medieve qė citojnė burime brenda policisė, tashmė i ndjeri mendohet tė jetė mėrgimtar i ardhur pėr pushime nė vendlindje, kurse e plagosura, gjithnjė sipas kėtyre medieve, thuhet tė jetė kėngėtarja shqiptare, Big Mama.
comments powered by Disqus