“Barca, mė e mira nė histori”
Legjenda holandeze, Ronald Koeman, e ka quajtur Barcelonėn si ekip tė pėrkryer dhe beson se ata janė ekipi mė i mirė qė ka njohur ndonjėherė futbolli.
“Pėr momentin, Barcelona ėshtė e pėrkryer. Ekipi mė i mirė nė histori”, ka thėnė Koeman.

Koeman mund tė ketė tė drejtė nė pohimet e tij, pasi katalanasit kanė fituar plot 14 tituj nė katėr vitet e fundit.
comments powered by Disqus