Superkupa, Cannavaro nxit Napolin
Paolo Cannavaro shfaqet i karikuar nė konfercen pėr shtyp tė Napolit.
Kapiteni pėr sezonin e ri kėrkon maksimumin dhe nga shokėt e tij tė skuadrės duke zbuluar dhe objektivin e ardhshėm pėr Napolin.

“Duam tė fitojmė Superkupėn e Italisė. Do tė jetė njė ndeshje e vacantė jo vetėm pėr cėshtjen e titullit por sepse kundėrshtari ynė do tė jetė Juventusi. Jemi duke menduar pėr kėtė sfidė dhe e kemi harruar Kupėn e Italisė”.

Nga ana tjetėr Cannavaro pohoi se me mungėsen e Lavezzit, i cili u transferua tek Paris Sant German, ekipi i tij do tė jetė mė i parashikueshėm.
comments powered by Disqus