Taylor Swift, kėngėtarja mė e pasur poshtė moshės 30 vjeēare
Kėngėtarja mė e pasur nė botė pėr moshėn deri nė 30 vjec ėshtė Taylor Swift. Sipas gazetės amerikane Forbes 22 vjeēarja ka fituar plot 57 milionė dollarė.
Ajo ka lėnė pas kėshtu, yje si Justin Bieber (55 milionė), Rihanna (53 millionė) dhe Lady Gaga (52 millionė) Katy Perry (45 milionė) dhe Adele (35 milionė). Secili prej albumeve tė saj, "Taylor Swift," "Fearless" dhe "Speak Now" ka qėnė i suksesshėm, duke kapur majat e klasifikimeve nė tė gjithė botėn.
comments powered by Disqus