Tė gjithė duan duet me Ritėn
Se fama e shqiptares nga Kosova Rita Ora, po rritet dita ditės, tregojnė edhe interesimet e kėngėtarėve dhe grupeve muzikore pėr tė bashkėpunuar me tė. Dhe mė i fundit nė kėtė listė ėshtė edhe grupi i njohur “Vanted”.
Grupi i djemve ėshtė duke punuar me yllin e hitit 'R.I.P' pėr njė kėngė tė re dhe kjo kėngė pritet tė paraqitet nė albumin e ri tė kėtij grupi.

“Ne jemi duke punuar me Rita Orėn, Dappy-in dhe LMFAO dhe besoj se kjo kėngė do tė jetė pjesė e albumit tonė, pasi ėshtė njė bashkėpunim shumė i mirė”, ka thėnė udhėheqėsi i grupit Siva Kanswaren.

Ky nuk ėshtė bashkėpunimi i parė i super-yllit kosovar, pasi nė tė kaluarėn ajo ka pasur bashkėpunime tejet tė suksesshme me yje si Tinie Tempah, Craig David etj. Tė shpresojmė se sė shpejti Rita do tė organizojė njė koncert tė madh dhe nė Kosovė.
comments powered by Disqus