Fotografia tė cilėn e kanė parė mė sė shumti njerėz
Edhe pse shumėkush mendon qė Mona Lizėn e kanė parė mė sė shumti njerėz nė botė, megjithatė primati besohet se i takon fotografisė tė quajtur ‘Bliss’ tė autorit Charles O’Rear.
Sipas blogut Mortenlindholm kėtė fotografi e kanė parė afėr njė miliard njerėz.

Si ėshtė kjo e mundur? Shumė lehtė. Fotografia ėshtė bėrė nė vitin 2002 dhe shumė shpejtė ėshtė shpėrndarė nė gjithė botėn si prapavijė nė monitorėt e kompjuterėve me sistemin operativ ‘Windows’ tė Microsoftit.
comments powered by Disqus