Londėr 2012, Spice Girls nė ceremoninė mbyllėse
Nė fillim u pėrfol se ato do ishin tė pranishme nė hapje, mė pas ishte Viktoria Beckham qė ndryshoi mendje, ndėrsa tani tė pesta 'Spice Girls' kanė nėnshkruar se do tė performojnė sė bashku nė ceremoninė mbyllėse tė Lojrave Olimpike tė Londrės.
Lajmin e konfirmon MailOnline, e cila muajin e kaluar ka zbuluar se vajzat, duke pėrfshirė Melanie Brown, Emma Bunton, Geri Halliwell dhe Melanie Chisholm, kishin rėnė dakord pėr tė ridalė nė skenė, por Beckham refuzoi tė jetė e pranishme.

Por se fundmi duket se ato kanė pranur pa ngurrim dhe kanė firmosur pėr tė qenė pjesėmarrėse nė Londėr 2012.

Grupi nuk e ka kėnduar sė bashku prej katėr vjetėsh, qė nga viti 2008 dhe nėse kjo do tė ndodhė duket se vajzat do tė bashkohen nė skenė me 'Take That', George Michael dhe 'The Who'. Dhe sigurisht qė 'Spice Girls' do tė ishin qershia mbi tortė.
comments powered by Disqus