"Topi i Artė" i takon Messit
Ylli i Brazilit, Neymar ėshtė shprehur se "Topin e Artė" e meriton sėrish Lionel Messi pasi ai ka bėrė njė paraqitje tė jashtėzakonshme gjatė sezonit qė lamė pas.
Ylli i Brazilit, Neymar ėshtė shprehur se "Topin e Artė" e meriton sėrish Lionel Messi pasi ai ka bėrė njė paraqitje tė jashtėzakonshme gjatė sezonit qė lamė pas.

“Ėshtė lojtari mė i mirė nė botė dhe askush nuk i ngjan”, u shpreh sulmuesi i Santosit, duke shuar dyshimet dhe lėkundjet e kohėve tė fundit nė qėndrimet e tij ku nuk kanė munguar elozhet as pėr Cristiano Ronaldon.
comments powered by Disqus